Prostitutky

Prostitutes (2)Umí si někdo představit Hell on Wheels bez nich? Krásné i ošklivé, čisté i špinavé, rozverné i stydlivé. Se svými romantickými i tragickými osudy obšťastňují muže a udržují tohle peklo na kolech aspoň trochu při životě. Žádná z nich není černobílou postavou, a přestože jimi společnost opovrhuje a jsou jen o krůček nad černochy, ve skutečnosti jsou jejich služby zoufale potřeba. Jen málokdo si to ale přizná.

Barb Mitchell (17)

Barb Mitchell je velmi mladá a zatím ještě naivní prostitutka, která má před sebou celý život, ve kterém je všechno možné. Vyrůstala u své tety Grete Aberdeen, rozhodla se ale stát se prostitutkou. Je muži velmi obletovaná a mohla by mít i pár vážnějších nabídek. Není divu, když je ve zdejším nevěstinci nejmladší. Je veselá, bezstarostná a upovídaná. Má kamarádky nejen mezi prostitutkami. Role Barb je zaměřená na řešení vztahů na pozadí hlavních událostí, role je to velmi společenská, s možnou milostnou zápletkou.

Debra D. (21)

Debra je prostitutka, která utekla z pohodlného, ale svazujícího života ve své puritánské, silně věřící rodině. Svobodu vlastního rozhodování si cení nade vše a nesnáší, pokud jí někdo říká, co má dělat. To se občas nelíbí Nell, která vede nevěstinec a podle které prosazovat vlastní svobodu v povolání prostitutky není zrovna na místě. Debra je veselá a nezávislá. Hodně se kamarádila s prostitutkou Carol, kterou nedávno někdo zavraždil. Postava pro extravertní hráčky, kterým nevadí být středem pozornosti a vyhovuje jim postava, co nesnáší pravidla a omezení. Debra je zapojena do detektivní linky a má také možnost milostné zápletky.

Eva Tool (25)

Eva má na tváři tetování, které jí udělali indiáni, u nichž žila deset let v zajetí. Po osvobození zažila období nouze a tvrdé práce v nevěstinci. S prodáváním svého těla sekla v okamžiku, kdy si vzala pana Toola, který ji vytáhl z bahna společnosti. Před dvěma týdny zjistila, že je těhotná, zatím to není vidět.  Přestože je vdaná, miluje černocha Elama Fergussona, ale zároveň chce žít klidný rodinný život, který jí může poskytnout pan Tool. V Durantownu pomáhá zraněným a nemocným a zasahuje také do konfliktu s indiány. Postava je vhodná pro hráčky, které chtějí hrát rozpolcenou a zamilovanou postavu s těžkým rozhodováním mezi srdcem a rozumem.

Ginny Jane (29)

Tanečnice, která dříve byla společnicí jednoho vlivného podnikatele v Baltimore. Za války ho ale poslali do vězení a Ginny Jane vyhodili z divadla, kde tančila. Nakonec skončila na ulici a odcestovala do Durantownu, kde začala pracovat v nevěstinci, aby se uživila. Je cílevědomá a trochu perfekcionistka. Stále sní o kariéře tanečnice a chlubí se svými uměleckými úspěchy. Je velmi vybíravá, co se zákazníků týká, a především černoši a indiáni se jí hnusí. Na rozdíl od některých svých kolegyň Ginny dělá svou práci z nutnosti, je přesvědčená, že má na víc. Ginny skrývá ošklivé tajemství, její hra je tedy o strachu. A také o naději na lepší život.

Nell (36)

Zkušená prostitutka, která vede ostatní holky a snaží se o jejich ochranu. Ví o všem, co se v Durantownu šustne. Praktická, chytrá, ale nešťastná a zničená životem prostitutky. Po nocích pláče a sní o lepším životě a třeba i o rodině, na jejíž pořízení nemá už moc času. Svoji práci den ode dne víc nenávidí. Pokud je to možné, zůstává v pozici bordelmamá a práci nechává na svých holkách. Jedná s bratry McGinessovými, kteří zajišťují nevěstinci ochranu. Nedávno byla ale zavražděna prostitutka, což bere Nell jako svoje selhání, a trochu se bojí o svoji pozici ve vedení nevěstince. Postava zaměřená na častá jednání s ostatními herními skupinami, na interakci s prostitutkami, jimž se snaží zajistit ochranu, ale i se silným osobním příběhem. Podaří se jí najít světlo v šedé realitě zabláceného nevěstince?

Grace Reed (25)

Grace je krásná žena zvyklá na luxus, kterou však v nedávné době zasáhla rána osudu a ona se ocitla v nevěstinci jako ta nejobyčejnější z prostitutek. Do Hell on Wheels přijela před několika dny, místní nesnadné poměry teprve poznává, málokdo však zná skutečný důvod jejího příjezdu. Podaří se Grace její tajemství udržet nebo najde někoho, komu bude moci natolik důvěřovat, aby se mu mohla svěřit? Část příběhové linky je vázaná na komunikaci s organizátory, hráčce této postavy by tedy neměl vadit naskriptovaný příběh a konzultace průběhu hry. Má však velmi silný příběh, její hra je postavená na schopnosti navazovat vztahy a má také možnost milostné zápletky.