Praktické info

Ubytování

OLYMPUS DIGITAL CAMERAHráči budou ubytováni ve stylových srubech přímo v městečku Stonetown. Spát se bude v šesti a osmilůžkových srubech, kde budou hráči rozděleni podle toho, jakou hrají postavu. Ve srubech jsou patrové postele s matracemi, je potřeba přivézt si vlastní pokrývky (dobové deky nebo spacáky). Počítejte s tím, že je ve srubech zhruba stejná teplota jako venku, a přivezte si proto raději teplejší spacáky. Matrace jsou holé, můžete si tedy přivést také prostěradlo, pokud budete chtít. Vzhledem k tomu, že přes den se bude ve srubech hrát, prosíme o zakrytí spacáků a batohů dekami.
V areálu jsou moderní záchody, umyvadla a sprchy. Upozorňujeme však, že mytí celého těla nebylo na Divokém západě zrovna časté.

Stravování

FoodV ceně hry je zahrnuto i jídlo. Stravování zajišťujeme od páteční do nedělní snídaně v normální i vegetariánské variantě. V případě jiných omezení si, prosíme, přivezte svoje jídlo.
Přivezte si dobovou nádobu na jídlo (plechové, dřevěné, keramické misky), hrnek a lžíci.

Jídelníček: Ovesná kaše, fazolová směs, zeleninová polévka, kukuřičná kaše, čočka, knedlíky se zelím a uzeným.

Na sobotní afterparty zajistíme pivo a nealko, můžete si však přivézt i vlastní pití a jídlo. Po dobu hry (od pátku ráno do soboty odpoledne) bude zakázáno konzumovat alkohol z důvodu manipulace se zbraněmi.

Harmonogram

Hra bude probíhat od čtvrtečního večera do neděle. Podrobnější časový harmonogram ke stažení zde: časový harmonogram pro hráče

  • Čtvrtek večer: příjezd do 19 hodin (!), registrace, ubytování, úvodní slovo o hře a dobových reáliích
  • Pátek dopoledne: technické a herní worskhopy
  • Pátek odpoledne až sobota podvečer: hra
  • Sobota večer: rychlá reflexe následovaná westernovou afterparty
  • Neděle: úklid a odjezd

Jak nás najdete?

Pokud pojedete autem, zajímá vás souřadnice 49°31’17.573″N, 15°25’5.700″E.. Z Humpolce odbočte na Vilémov, projeďte vesnicemi Vilémov a Plačkov, pak přejeďte koleje a hned zabočte doprava na polní cestu (pozor, GPS by se vás mohla snažit vést z Humpolce lesem, a to rozhodně nechcete). Můžete dojet k městečku, vyložit věci, pak se vraťte o několik set metrů zpět a zaparkujte na vyznačené louce.

Vlakem se dá nejblíž dojet do Kamenice u Humpolce, která je asi 1 km vzdálená.

Rekvizity a kostýmy

Kostým si zajišťuje každý hráč sám. Zbraně, opasky a holstery dostanete při registraci od nás (pokud vaše postava vlastní zbraň). Více informací o přípravě kostýmu, rady pro výrobu, koupi či půjčení kostýmu najdete v sekci kostýmy.